Royale kledingkast met 3 deuren en 2 laden.Gemaakt van hoogwaardige meubelspaanplaat in antracietgrijze afwerking. Op de laden/deuren een accentkleur : het actuele betonlook in lichtgrijs. Handgrepen in aluminiumkleur.Indeling van de kast : achter de bovendeur een kledingroede, achter de onderdeur een legplank.Achter de rechterdeur een legplank met daaronder een kledingroede. Het interieur van de kast is uitgevoerd in Texline-look. Voor een impressie zie de foto van de extra legplanken. Ex..
Royale kledingkast met 3 deuren en 2 laden.
Gemaakt van hoogwaardige meubelspaanplaat in antracietgrijze afwerking. Op de laden/deuren een accentkleur : het actuele betonlook in lichtgrijs. Handgrepen in aluminiumkleur.
Indeling van de kast : achter de bovendeur een kledingroede, achter de onderdeur een legplank.
Achter de rechterdeur een legplank met daaronder een kledingroede. Het interieur van de kast is uitgevoerd in Texline-look. Voor een impressie zie de foto van de extra legplanken. Extra legplanken vindt u bij de accessories.
Dit artikel is in onze showroom in Utrecht te bezichtingen.